Movies
Ratings
306
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Venus TalkRated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Grown UpsRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 2.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 2.5
Taxi 2Rated ★ 2.5
Chicken LittleRated ★ 2.0