Movies
Ratings
436
Confession of MurderRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.0- D-WarRated ★ 0.5
The TerminalRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0