Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Love Island AustraliaRated ★ 3.0
My Golden KidsRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0