Movies
Ratings
219
The Hunger GamesRated ★ 3.5
GamerRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
BestsellerRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Venus TalkRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
42Rated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 2.5