Titles you rated
LoganRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Prisoners of the SkyRated ★ 1.0
WonderRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 2.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 1.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
CatsRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0