Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.0
Another YearRated ★ 4.5
The DescendantsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
PickpocketRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0