Titles you rated
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 0.5
Solitary GourmetRated ★ 0.5- Smile, YouRated ★ 2.5
Can We Love?Rated ★ 2.0