Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0