Titles you rated
EntourageRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5