Titles you rated
- WishRated ★ 5.0
August RushRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0