Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5