Movies
Ratings
15
The Truman ShowRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
DittoRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0