Movies
Ratings
588
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 0.5
The Royal TailorRated ★ 0.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 1.5
Furious 7Rated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 0.5
RatatouilleRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0