Movies
Ratings
160
F1: The MovieRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5