Titles you rated
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Dr. RintarōRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.5