Movies
Ratings
177
The Eagle Shooting HeroesRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 2.5
ContemptRated ★ 4.5
The Turin HorseRated ★ 5.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5- Late BloomerRated ★ 2.5
- 끝자락Rated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.5
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
American PieRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
As Tears Go ByRated ★ 3.5