Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0