Series
Ratings
24
New HeartRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
In Time With YouRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5