Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
SkinsRated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
The Carrie DiariesRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
New GirlRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0