Series
Ratings
20- AjinRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Ace of the DiamondRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.5- D-FragRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Magi: Adventure of SinbadRated ★ 4.0
Magi: The Kingdom of MagicRated ★ 4.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 4.5- MitsudomoeRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Digimon: Data SquadRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0