Movies
Ratings
26
BraveRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0