Titles you rated
The FavouriteRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
BrooklynRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
AmourRated ★ 3.0