Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
The Expendables 3Rated ★ 3.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Mr. BrooksRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Resident Evil: DamnationRated ★ 3.5
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.5
UltravioletRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
xXx: State of the UnionRated ★ 3.0
xXxRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
Police Story 2013Rated ★ 3.0
New Police StoryRated ★ 3.0