Movies
Ratings
144
The FacultyRated ★ 3.5
ExitRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0