Movies
Ratings
60
RED 2Rated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
August RushRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
SpyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0