Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 3.5
The BeguiledRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Under the Silver LakeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0