Movies
Ratings
470
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 4.0