Titles you rated
District 9Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
The Green RayRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
A Distant PlaceRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
The Idea of YouRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0