Movies
Ratings
104
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 0.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.5