Series
Ratings
45
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- 경계의 린네Rated ★ 4.0
- Lovely ComplexRated ★ 5.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Say I Love YouRated ★ 2.0
Made In AbyssRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0