Movies
Ratings
223
21 BridgesRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The ChaseRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 2.5
The BrosRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0