Series
Ratings
16
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Over the Garden WallRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.5