Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0