Series
Ratings
26- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5