Titles you rated
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
Heartless CityRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
RobberRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
HotelierRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 5.0
Inspiring GenerationRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5