Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
IdaRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0