Movies
Ratings
218
The True-taste ShowRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5