Titles you rated
- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Vampire IdolRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5