Movies
Ratings
16
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5