Movies
Ratings
102
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5- Don't call it love... call it xRated ★ 1.5
Texas Chainsaw 3DRated ★ 0.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 5.0
GantzRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Gangster HighRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0