Series
Ratings
33
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
The Naked DirectorRated ★ 3.0
Peep ShowRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
HellsingRated ★ 2.5
OzRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5
The InbetweenersRated ★ 4.5
The InbetweenersRated ★ 4.5- ShamelessRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0