Series
Ratings
59- Gag ConcertRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 1.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
One PieceRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 2.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5