Titles you rated
Ouija: Origin of EvilRated ★ 2.5
The DescentRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
CanolaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 4.5
100 FeetRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The RoommateRated ★ 4.0
Faces in the CrowdRated ★ 4.5
The ThingRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0