Movies
Ratings
272
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.0