Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0