Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0