Movies
Ratings
360
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 1.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 1.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
JawsRated ★ 2.0
GhostRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 2.0