Movies
Ratings
179
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0