Series
Ratings
16
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5