Movies
Ratings
374
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 1.5
The White TigerRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0